dolarNajlepszym sposobem płatności na myjni jest karnet Car_net (karnet na myjnię). Każdorazowe doładowanie karnetu to 20% gratis na mycie (np. 50 zł doładowania = 60 zł do wykorzystania na mycie). Użytkownicy Car_netów mogą także skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Car_net można kupić w rozmieniarce. Po zakupie (20 zł/szt.) na karnecie jest już 10 zł do wykorzystania.  Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT zarejestruj karnet  poprzez ten formularz.

Uwaga: odkurzacz przyjmuje wyłącznie monety.

Kliknij poniższą instrukcję i sprawdź jak korzystać z Car_netu (karty abonamentowej) Myjnia Nikita?:
instrukcja instrukcja zakupu karty abonament myjnia nikita bkf

platnosci m
Za mycie i odkurzanie na Nikicie można płacić drobniakami – bilonem o nominałach 1, 2 i 5 złotych. Dla tych, którzy drobniaki wrzucają do skarbonki, mamy nowoczesną rozmieniarkę banknotów. Dzięki zastosowanej technologii, nasza rozmieniarka zawsze ma drobne! Dodatkowo sprzeda i doładuje karty abonamentowe.

kartaWygodnym rozwiązaniem jest płatność kartą zbliżeniową. Nie szukasz bankomatu, nie rozmieniasz, po prostu płacisz zbliżeniowo i myjesz, oszczędzając swój cenny czas. Na słupku płatniczym, po ustawieniu kwoty i dokonaniu płatności,  należy wybrać numer stanowiska mycia..

rozmieniarka_platnosci_karta_na_mujni_nikita
Rozmieniarka i słupek do płatności zbliżeniowych

APLIKACJE MOBILNE

  •  Be Loyal BKF

BE LOYAL

  •  WWWash

WWWash

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Promocja_myjnia_najlepsza_bezdptykowa_wroclaw

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz