instrukcje1 _m

Gwarancją skutecznego mycia pojazdów jest zastosowanie nowoczesnej technologii, dobrej jakości chemii, uczciwych parametrów oraz umiejętności myjącego. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi instrukcjami i filmikami oraz z informacjami na bannerach bezpośrednio na myjni.

dobra myjnia samoobsługowa we Wrocławiu -jak myć?

Wrzucenie monety uruchamia proces mycia. Wybierz program wciskając odpowiedni przycisk. Możesz w każdej chwili zmienić program na kolejny/poprzedni. Dla uzyskania najlepszych efektów mycia i zabezpieczenia lakieru, sugerujemy korzystać ze wszystkich programów we wskazanej kolejności:

  1. Turbo oprysk tzw. aktywny szampon pod niższym ciśnieniem zmiękczy zanieczyszczenia. Z odległości  ok. 20 cm,  w kierunku od góry do dołu, nanieś szybko i sprawnie szampon na cały pojazd i przejdź do programu 2. – mycie zasadnicze.
  2. Mycie zasadnicze ciepła, filtrowana i zmiękczona woda z proszkiem pod wysokim ciśnieniem 90 bar, dokładnie myje, rozpuszczając brud, tłuste naloty i owady. Z odległości ok. 25 cm pryskaj cały pojazd od góry do dołu. Lancę ustawiaj pod różnym kątem, w zależności od zabrudzenia. Owady usuniesz skutecznie opryskując powoli z odległości 5-7 cm.
  3. Spłukiwanie wodą pod ciśnieniem 90 bar dokładnie spłucz chemię z karoserii z odległości ok. 30 cm, zwracając szczególna uwagę na szczeliny przy szybach, drzwiach i bagażniku.
  4. Konserwacja polega na nałożeniu wody z gorącym polimerem z odległości ok. 40 cm. Systematyczne stosowanie tego programu zabezpiecza karoserię przed czynnikami atmosferycznymi (woda, słońce) i sprawia że karoseria nie absorbuje kurzu i piasku.
  5. Nabłyszczanie demineralizowaną wodą z osuszaczem bardzo dokładnie spłucz pojazd z odległości ok. 35 cm. Ciesz się wysokim połyskiem karoserii bez plam i zacieków!

Jak prawidłowo wymyć samochód na myjni samoobsługowej?

 Jak obsłużyć słupek płatniczy na myjni?


Nowoczesna rozmieniarka:
Rozmień banknoty | Kup karnet (kartę abonamentową)| Doładuj karnet
instrukcja_obslugi_karta_abonament_myjnia_wojnow_wroclaw_JPG

 

Jak dostać fakturę za mycie samoobsługowe?

Faktury wystawiamy raz w miesiącu do zarejestrowanych Car_netów (karnetów / kart abonamentowych). Kupiony w rozmieniarce karnet zarejestrujesz wypełniając formularz. Mycie z karnetem na Nikicie to zawsze +20% gratis!

Zapraszamy do współpracy lokalnych przedsiębiorców!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Promocja_myjnia_najlepsza_bezdptykowa_wroclaw

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz